Stratejik Satınalma ve Kategori Yönetimi Semineri (25 Kasım 14:00)

TOBB Stratejik Satınalma ve Kategori Yönetimi Semineri, 25 Kasım 2021 Perşembe günü saat 14:00'te internet üzerinden gerçekleştirilecektir. Seminere ilişkin davet ekte sunulmaktadır. Birliğimiz organizasyonunda gerçekleştirilecek olan seminerde; Stratejik Satınalma, Geleneksel Satınalma ve Stratejik Satınalma Farkları, Kategori Yönetimi ile Kategori Kapsamında Kuyruk Yönetimi konuları anlatılacak olup seminer sonunda katılımcıların konu hakkındaki soruları cevaplandırılacaktır.

TOBB Tedarikçi Geliştirme Programı: Stratejik Satın alma ve Kategori Yönetimi Semineri (Webinar – İnternet Üzerinden)

25 Kasım 2021 Perşembe – Saat: 14:00

Seminere katılım adresi: http://webinar.tobb.org.tr

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından gerçekleştirilecek olan webinarda, iş dünyasının beklentilerine katkıda bulunmak amacıyla; Stratejik Satınalma, Geleneksel Satınalma ve Stratejik Satınalma Farkları, Kategori Yönetimi ile Kategori Kapsamında Kuyruk Yönetimi konuları anlatılacak olup, seminer sonunda katılımcıların konu hakkındaki soruları cevaplandırılacaktır. Seminere http://webinar.tobb.org.tr linkinden katılabilirsiniz. Tüm üyelere katılım ücretsizdir. Program:

14:00 –14:15 Açılış Konuşması

14:15 –15:45 Stratejik Satın alma ve Kategori Yönetimi Paneli Umut PEHLİVAN-TEDAR Yönetim Kurulu Üyesi ve Siemens San. ve Tic. A.Ş. Tedarik Zinciri Yönetimi Direktörü Nur YAPÇA-Satınalma Eğitmeni ve Danışmanı

15:45 – 16:00 Soru-Cevap